Viscoran

İş Ortaklarımız
İş Geliştirme Bölümü yenilikçi ve ileri teknoloji gerektiren ürünler ile ürün portföyünü geliştirme amacıyla lisanslama ve ortak pazarlama anlaşmaları yapar.

Bu anlayışın değişmez bir bütünü olarak Viscoran, iş ortakları ve tedarikçileri ile aynı değerler çatısı altında birleşir.

Kalite, etkinlik, sorumluluk ve sürdürülebilirlik standartlarını yüksek tutarak, iş ortakları ve tedarikçileriyle yakın iş birliği kurar.

Viscoran Health Science
 
İş Ortaklarımız

İş Geliştirme bölümü uluslararası pazarlardaki biyoteknolojik orijinal ürünleri belirleyerek başarılı bir şekilde ürün portföyüne eklenmesi üzerine çalışmalar yapmaktadır. Bu kapsamda bitmiş ürün veya teknoloji transferi iş modeli belirlenerek anlaşmalar imzalanır.

Viscoran Health Science; lisans anlaşmaları, ortak iş geliştirme projeleri, yerel üretim konularında iş birliğine açık olup, aşağıda belirtilen telefon numaraları ya da mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Tedarikçi İş ortaklarımız;

Viscoran; ülkemizin ve dünyanın birçok noktasında tedarikçi iş ortağına sahiptir. Satın alma hacmimizin yüzde 70'den fazlası İktisadi İşbirliği ve Gelişme Teşkilatı (OECD)'na üye ülkelerden gelmektedir. Aynı zamanda, OECD üyesi olmayan ülkelerde de giderek artan sayıda yeni satın alma pazarları oluşturmaktadır. Viscoran, tedarikçi veya iş ortağı dünyanın hangi noktasından olursa olsun, kurumsal etik ve değerlerine uygun hareket edilmesini bekler.

Tedarikçilerin tespitinde maliyet-kalite dengesi en önemli unsurlardan biridir. Satın Alma ve Tedarik Zinciri Departmanı; sağlık sektörüne yüksek kalitede ürünleri, etkin maliyetle sunmayı hedefler. Uzun süreli iş ilişkileri için; ürün kalitesi, üretim maliyetleri ve lojistik süreçlerinin inovasyon ve optimizasyonu açısından en yüksek potansiyeli sunan tedarikçiler tercih edilir.

Üretim iş ortaklarımız;

Viscoran geliştirmekte olduğu ürünlerin hammaddelerini uluslararası GMP belgesine sahip firmalardan, analiz sonuçları uygunluğu saptandıktan sonra tedarik ederek, kendi bünyesinde (Myfarma Üretim Tesisleri) veya fason olarak ürettirir.

Yurt İçi Satış:

Viscoran; bünyesinde yer alan tecrübeli ve donanımlı satış ekibi, çalışmış olduğu bölgelerde kaliteli hizmetler vermekte, iş ortaklarımız olan anlaşmalı Ecza Depoları ile ürünlerini Türkiye’nin her noktasına ulaştırmakta ve böylece insan sağlığına katkıda bulunmaktadır.

Sizde, Yurt İçi satış için iş ortağımız olmak isterseniz bizimle iletişime geçip insan sağlığına katkıda bulunabilirsiniz.

Yurt Dışı Satış:

Viscoran, her geçen gün büyüyen ve yenilenen ürün portföyü ile Yurt Dışı pazarlarda da söz sahibi olmayı kendine ilke edinmiştir. Yurt Dışı pazarlarda gelişmiş ve gelişmekte olan ülkeler ile sıcak ticari ilişkiler içinde olan şirketimiz, ürünlerini iş ortakları vasıtasıyla bu ülkelere ulaştırmakta ve dünya sağlığına katkıda bulunmaktadır.

Sizde, Yurt Dışı satış için iş ortağımız olmak isterseniz bizimle iletişime geçip dünya sağlığına katkıda bulunabilirsiniz.

Viscoran Health Science
E-Posta: info@viscoranilac.com.tr
Telefon: +90 (216) 523 77 77

Sağlıklı bir yaşam için
yenilikçi çözümler!

Bizim ile iletişime geçin;
info@viscoranilac.com.tr