Viscoran

Hakkımızda
VISCORAN HEALTH SCIENCE
BİYOTEKNOLOJİK İLAÇLAR

İlaç endüstrisinin en hızlı gelişen, yenilikçi alanı olan ve üretiminde biyoteknolojik yöntemlerin kullanıldığı biyolojik ilaçlar insan sağlığında çığır açmış ve hastaların yaşam süresini ve yaşam kalitesini arttırmıştır. Biyoteknolojik ilaçlar yine içinde bulunduğumuz COVID-19 salgınının yıkıcı etkilerine karşı korunmada da odak noktası olmuştur.

Üretim ve geliştirme maliyetleri yüksek olan bu teknolojinin ülkemize transferi ile teknolojik birikim yaratılması ve dünya standartlarında ve kalitesinde biyolojik ilaç geliştirilip üretilmesi sonucu; hastaların biyoteknolojik ürünlere daha ekonomik fiyatlarla erişiminin hızlanması ve farklı tedavi alternatiflerin geliştirilmesinin kolaylaşması ve ülke ekonomisine katkı sağlaması amaçlanmaktadır.

Viscoran Health Science
Viscoran; ilaç sektöründeki tecrübesi, yenilikçi ürün yaklaşımı ile Türkiye’de ve uluslararası pazarlarda sağlıklı nesillerin yetişmesi amacıyla hizmet vermektedir.
Viscoran Health Science; Rus Gamaleya Epidemiyoloji ve Mikrobiyoloji Enstitüsü ile stratejik ortaklık anlaşması imzalayarak adenoviral vektör tabanlı COVID-19 aşısının teknoloji transferi sonrasında Türkiye’de GMP onaylı tesislerde üretilmesi, Sağlık Bakanlığı prosedürleri çerçevesinde onaylanması ve piyasaya sunulması faaliyetlerini yürütmektedir.
Viscoran; üretim sürecinde Sputnik V koronavirüs aşılarının kalitesi, etkililiği ve güvenliğinin preklinik ve klinik çalışmalarla gösterildiğini ve dağıtımının belirlenmiş sıcaklık aralığında sağlandığını temin eder. Aşılar güvenlik açısından T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu tarafından analiz edilmiş olarak vatandaşlarımızın kullanımına sunulur.
Koronavirüs (COVID-19) Aşısı
Viscoran
Health Science
 

Üretim süreci karmaşık ve üstün teknoloji gerektiren tıbbi ürünlerden biri de koronavirüs (COVID-19) aşısıdır.

01

COVID-19 Aşısı
Viscoran Health Science
 

Viscoran tarafından sunulan COVID-19 Aşısı; 1953'ten beri iyi çalışılmış ve güvenli bir platform olan Adenoviral vektör temelli aşıdır. 

02

Sağlıklı bir yaşam için
yenilikçi çözümler!

Bizim ile iletişime geçin;
info@viscoranilac.com.tr